Astro 106110

Schrijf een review
Bestelnummer 106110
per 1 pce

Vervallen

Astro Multitaps Retourgeschikt 106111
Beste alternatief

Astro Multitaps Retourgeschikt 106111

Bekijk alternatief

Beschrijving

De Duitse fabrikant Astro produceert en levert al ruim 60 jaar kwalitatief hoogwaardige (kabel)televisie- en antennematerialen. De belangrijkste producten van Astro zijn GUT wandcontactdozen, breedbandversterkers, V16 modulair ontvangstations en U100 modulair IP ontvangstations.

Kenmerken Astro aftakelementen en verdelers:

Astro heeft een serie enkelvoudige en tweevoudige verdelers of aftakelementen in het assortiment. Variërend van 6dB tot 20 dB aftakkingsdemping. Alle verdelers :

  • zijn retourgeschikt
  • hebben een type F-connector
  • geschikt voor digitale frequenties tot 1218MHZ
  • isolerende condensatoren bij de ingang en uitgang

Wanneer gebruik je een multitap?

Een multitap gebruikt je om een versterkt signaal te verdelen over het aantal TV's in huis. Omdat de TV op zolder verder weg staat dan de TV in de huiskamer is het noodzakelijk om een sterker signaal naar zolder te sturen dan naar de woonkamer. Bij een multitap geldt hoe lager de demping, hoe sterker het signaal. Wil je een 2e multitap aansluiten op bijvoorbeeld een andere verdieping? Dat kan via de doorlusaansluiting.

Type HFT618

  • 13-18dB aftakdemping
  • zesvoudig

Specificaties

Merk Astro
ETIM productklasse Aftakelement en verdeler
Aansluitwijze F-connector
Frequentie 5 - 1006 MHz
Max. aftak-/verdelerdemping 18 dB
Max. doorgangsdemping 7.5 dB
Aantal aftakkingen 6
Aantal uitgangen 1
Uitvoering Aftakelement
Celtechnologie Aftakelement

Kunnen we je ergens mee helpen?

Onze specialisten staan voor je klaar.

Bel ons +31 (0)38 - 469 8200
Mail ons info@hemmink.nl

Kennisbank

Reviews

Schrijf je eigen review
Je plaatst een review over: Astro 106110
Jouw beoordeling:
Je e-mailadres is niet zichtbaar voor het publiek. We gebruiken jouw e-mailadres alleen wanneer we vragen hebben m.b.t de inhoud van jouw review.
Bezig met laden...

Je hebt je review aangeboden ter goedkeuring.